'Düğüm Salonu'ndan renkli tanıtım!

14.03.2018
'Düğüm Salonu'ndan renkli tanıtım!
Bol komedi ve aksiyonlu 'Düğüm Salonu'ndan yeni tanıtım geldi.

Komedinin sevilen yüzlerinden Şahin Irmak, Güldür Güldür Show'un sevilen ismi İrem Sak, 'Bir Kadın Bir Erkek' ile akıllara kazınan Emre Karayel ve 'Bizans Oyunları' ile komedi yeteneğini gördüğümüz Gonca Vuslateri'nin başrollerini paylaştığı 'Düğüm Salonu'nun yeni tanıtım videosu, aksiyonu ve komedinin ipuçlarıyla geldi.

Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır! ... Nikah salonuna giren çiftler arasındaki gizler ortaya dökülürken, talihsizlikler de hikayeyi iyice karmaşık hale getirecektir...

Şahin Irmak'ın ilk senaristlik deneyimi olan 'Düğüm Salonu'nun yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturuyor. Kadrosunda Onur Buldu, Duygu Yetiş, Nilgün Belgün, Beyti Engin, Ayşenil Şamlıoğlu ve Salih Kalyon gibi yerli sinemanın sevilen yüzlerini barındıran yerli komedi filmi 'Düğüm Salonu' 16 Mart'ta vizyonda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler