Düğün Dernek'ten yeni teaser

5.11.2015
Düğün Dernek'ten yeni teaser
Düğün Dernek'ten yeni teaser Filmin ilk teaseri 1 milyondan fazla izlenmişti.

Filmden görüntülerin bulunduğu 30 saniyelik ilk teaser’ı 1 milyondan fazla izlenen ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ yeni bir teaser daha yayınladı. Motosiklet üstündeki görüntülerden oluşan teaser’da, Tüpçü Fikret dünyaca ünlü motosiklet pilotu Valentino Rossi’ye taş çıkardı!

Yılın en çok beklenen filmi 'Düğün Dernek 2 Sünnet'in biletleri 6 Kasım itibariyle ön satışa çıkıyor. İkinci filmi merakla bekleyen sinemaseverler, 'Düğün Dernek 2 Sünnet' vizyona girdiği hafta sonu seansları için biletlerini şimdiden alabilecek. 

Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut ve Rasim Öztekin’in paylaştığı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’in biletleri 6 Kasım Cuma günü itibariyle online satış siteleri (www.cinemaximum.com.tr,www.mybilet.com, www.biletinial.com) ve tüm sinema gişelerinden satın alınabilecek. Filmi ilk seyredenlerden olmak isteyen Düğün Dernek sevenler ilk hafta ‘yer kalmadı’ cümlesini duymayacak!

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, BKM imzalı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ 4 Aralık 2015 itibariyle tüm Türkiye’yi güldürecek.

 
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


>> >> Düğün Dernek'ten yeni teaser

Haberler