Dünya Hali'nden yeni video geldi!

20.10.2018
Dünya Hali'nden yeni video geldi!
Romantik komedi Dünya Hali'nden kamera arkası videosu yayınlandı.

Başrollerde Murat Dalkılıç ve Melis Sezen'in yer aldığı romantik komedi filmi Dünya Hali'nin kamera arkası videosu yayınlandı. Filmde diğer rollerde ise Serenay Aktaş, Eren Hacisalihoğlu, Birsen Dürülü, Demet Gül ve Gökay Müftüoğlu var. Pusula filmin yapımcılığında ve Ömer Can'ın yönetmenliğinde çekilen filmin senaryosu ise Ömer Çil'e ait. 

İTÜ Makine bölümü mezunu olan Serdar, geçimini animatörlük yaparak sağlamaktadır. İçine kapanık biri olan Serdar uzun süredir Gizem adındaki genç bir kadından hoşlanmaktadır. Fakat Gizem’in ne bu aşktan ne de Serdar’ın varlığından haberi vardır. Gizem'le tanışmaya bir türlü cesaret edemeyen Serdar, ev arkadaşları Batu ve Masal ile girdiği iddiayı kaybedince Gizem'le tanışıp onun kalbini çalmak zorunda kalır.

Gizem ile nasıl iletişim kuracağını bilemeyen Serdar’ın ayağına büyük bir fırsat gelir. Ah Güzel İstanbul dergisinde çalışan Gizem, aşık olma korkusu olan filofobi hakkında bir çalışma yapmaktadır. Konu ile ilgili röportaj yapması gereken Gizem karşısında kendisini filofobik olarak tanıtan Serdar’ı bulur. Serdar bir yandan Gizem’in gönlünü kazanmaya çalışırken bir yandan da Gizem'e aşık olan dergi patronu Arda ve onu evlendirmeye çalışan annesi Halime'yle baş etmeye çalışır...

Dünya Hali filmi 2 Kasım’da seyircilere merhaba diyecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler