Emir katil oluyor

25.4.2015
Emir katil oluyor
Emir katil oluyor Şeref Meselesi 23. bölüm fragmanını yayınladı.

Kanal D'nin heyecanlı dizisi Şeref Meselesi'nin yeni bölümde Emir, Yiğit için kendini ateşe atıyor. Şeref Meselesi yeni bölümde Emir, Yiğit'i kurtarmak için adam öldürüyor. Peki bu işten nasıl sıyrılacak? Şeref Meselesi 23. bölüm fragmanı, yeni bölüm ile ilgili ipuçları veriyor..

Son bölümde neler oldu
 

Sibel’in ardından herkes büyük bir acı yaşar. Yiğit, doğmamış bebeğinin ve Sibel’in ölümünden kendisini sorumlu tutar. Yaşadığı acıyla derinden sarsılan Yiğit, bu sefer Emir ile inatlaşmaz ve işbirliği içine girer.

 
Abisine destek olmak isteyen Emir, Yiğit’i kendi evlerine götürür. Karşısında Yiğit’i gören Kübra şaşkınlığını belli etse de Yiğit’e karşı şefkatle yaklaşır, onu teselli etmeye çalışır.
 
Seyhan’ın adamlarının yaptığı bir hata emniyetin eline delil geçmesine sebep olur. Seyhan, ardında bıraktığı delillerden kurtulmak için şimdide hedefine Kübra’yı alır. Böylece Emir’i de avucunun içine alacağını düşünür. Kübra’yı kurtarmak için yola çıkan Emir ve Yiğit, Seyhan’la karşı karşıya gelince sürpriz gelişmeler yaşanır.


En Son Haberler


Haberler