En İyi Arkadaşım Evleniyor’un yerlisi çekiliyor

6.7.2017
En İyi Arkadaşım Evleniyor’un yerlisi çekiliyor
Filmde oynayacak başrol oyuncuları belirlendi.

Julia Roberts’ın başrolde yer aldığı, 90’lı yılların ünlü romantik komedisi ‘En İyi Arkadaşım Evleniyor’un (My Best Friend’s Wedding) yerli versiyonu çekiliyor.

Hollywood'un 1997 yapımı gözde romantik yapımlarından biri olan ‘En İyi Arkadaşım Evleniyor’un Türkiye kadrosu belli oldu.

Julia Roberts’ın yanı sıra Dermot Mulroney ve Cameron Diaz'ın başrollerde yer aldığı filmin yerli uyarlamasında Burcu Biricik, Mert Fırat ve Hazar Ergüçlü’nün rol alacağı duyuruldu.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstleneceği ve yakında çekimlerine başlanacak olan filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Filmde karşı cinsten iki yakın arkadaş olan Michael ve Julianne birbirlerine, eğer 28’lerinde hala kimseyle evlenmemişlerse, birbirleriyle evleneceklerine dair söz verirler. Julianne 28’ine yaklaşmaya başlayınca, Chicago’da spor yazarı olan Michael’i araması gerektiğini ve anlaşmalarının sona erdiğini söylemesi gerektiğini düşünürken, Michael Julianne’ı arayarak dört gün sonra evleneceğini haber verir. 

Bunun üzerine Julianne arkadaşına düğün hazırlıklarında yardım etmek için hemen Chicago’ya gelir. Gelişinin asıl nedeni ise bu evliliği önlemektir. Julianne’ın önünde sadece üç gün kalmıştır. Bu süre içinde Michael ve Kimberly’nin aralarını bozmak için her yola başvurur. Sonunda düğün günü Michael’a onu sevdiğini söyler ve onu öper ancak Kimberly onları izlemektedir. Michael’ı çok zor bir karar beklemektedir.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler