Epik film Güzel ve Çirkin'den yeni video

3.1.2017
Epik film Güzel ve Çirkin'den yeni video
Emma Watson'lı hikaye bütün ihtişamıyla sinemalarda.

Merakla beklenen Güzel ve Çirkin'den yeni bir TV spotu yayınladı. Gözümüzün önünde büyüyen Harry Potter filmlerinin Hermione'si Emma Watson ve Downton Abbey'nin Matthew Crawley'sin başrolünde oynadığı fantastik uyarlama Güzel ve Çirkin fragman ve videolarıyla beklentileri yükseltiyor.

Alacakaranlık serileriyle tanınan Bill Condon'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin yapımcılığını David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor. Ünlü oyuncular Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad ve Emma Thompson da filmin kadrosunda yer alan isimler arasında.

Masal, tüccar olan bir adamın fırtınaya yakalanması sonucu yakınlardaki bir şatoda konaklaması ancak şatonun sahibine dair hiçbir ipucu bulamamasıyla açılıyordu. Gitmek üzereyken kızı için bir gül koparan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze geliyor ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalıyordu. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atılıyordu...

Film ülkemizde Amerika'yla aynı tarihte, 17 Mart 2017'de vizyona girecek. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler