Erkan Petekkaya’dan flaş Nurgül Yeşilçay açıklaması

5.1.2016
Erkan Petekkaya’dan flaş Nurgül Yeşilçay açıklaması
Erkan Petekkaya’dan flaş Nurgül Yeşilçay açıklaması Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın başka planları olduğu için diziden ayrılacağını söyledi.

Türk televizyonlarının yakışıklı oyuncularından biri olan Erkan Petekkaya, geçtiğimiz günlerde herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda Paramparça dizisinde rol alan Erkan Petekkaya’nın başı uzun süredir Nurgül Yeşilçay ile beladaydı. Nurgül Yeşilçay ile bir öpüşme krizi yaşadığı iddia edilen Erkan Petekkaya, o iddialara en sonunda yanıt verdi.

Uzun zamandır Nurgül Yeşilçay ile Paramparça dizisinin setinde yer alan Erkan Petekkaya, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan haberler nedeniyle sıkıntılı günler yaşadı. İddialara göre Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın öpüşme sahneleri yüzünden kavga ettiği ve bu nedenden ötürü de Erkan Petekkaya’nın Nurgül Yeşilçay’a çok ağır ithamlarda bulunduğu iddia edilmişti. O iddiaların ardından Nurgül Yeşilçay’ın diziden çıkacak olması akıllara Erkan Petekkaya sorularını getirdi.

Haftalar boyunca Nurgül Yeşilçay’ın gitmesinden sorumlu tutulan Erkan Petekkaya açıklama yapmak durumunda kaldı. Herhangi bir şekilde Nurgül Yeşilçay ile aralarında sorun olmadığını açıklayan Erkan Petekkaya, bu durumun ardından da Nurgül Yeşilçay’ın başka planları olduğu için diziden ayrılacağını vurguladı.

‘Bir zamanlar ben de aynısını yaptım! ’

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde rol alan ve Ali Kaptan karakterine hayat veren Erkan Petekkaya, kendisi ile alakalı başka düşüncelerinin olduğunu ve bu sebepten dolayı da sevilen yapımdan ayrıldığını açıkladı. Dizide sadece iki sezon oynadığını vurgulayan Erkan Petekkaya, herkesin bir düşüncesinin ve hayatının olduğunu ve bu sebepten dolayı da diziden ayrılabileceğini açıkladı.

Nurgül Yeşilçay ile yakın bir arkadaşlığı olduğunu da ifade eden Erkan Petekkaya, hakkında çıkan asılsız haberler nedeniyle de çok üzgün olduğunu belirtti.
En Son Haberler


>> >> Erkan Petekkaya’dan flaş Nurgül Yeşilçay açıklaması

Haberler