Erkan Petekkaya, mafya babasını oynayacak

19.01.2016
Erkan Petekkaya, mafya babasını oynayacak
Petekkaya, Kolpaçino serisinin üçüncü filminde rol alacak.

Komedi alanında Türk sinemasının fenomen filmleri arasına giren Kolpaçino serisinin üçüncü filmi 'Kolpaçino - 03. Devre'nin vizyon tarihi belli oldu. İlk iki filmiyle 1 milyonun üzerinde seyirciyi sinema salonlarına çeken Kolpaçino, daha maceralı, aksiyon ve eğlence dolu olan üçüncü filmiyle 11 Mart'ta beyazperdede olacak.

Filmin yönetmeni Şafak Sezer

Yapımcılığını Film İstanbul'un, yönetmenliğini ve senaryosunu filmin yıldızı Şafak Sezer'in üstlendiği yapım, güçlenen kadrosuyla bu senenin iddialı projeleri arasında yerini alacak. Filmde başrol oyuncusu Şafak Sezer'in yanı sıra Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi oyuncular yer alıyor.

Mafya babası Erkan Petekkaya

Son dönemde 'Paramparça' dizisiyle gündemde olan Erkan Petekkaya da 'Kolpaçino-3.Devre'nin kadrosunda yerini aldı. Petekkaya, filmde 'Başkan' lakaplı bir mafya babasını canlandırıyor. Kendine özgü tavırlarıyla, takıntılı olduğu seslerle ve slogan sözleriyle seyircinin gönlünde taht kuracak olan 'Başkan' karakteri Petekkaya'nın üstün performansıyla sinemaseverlerin yeni gözdesi olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler