Eski Evdeki Büyülü Saat'ten yeni poster!

27.08.2018
Eski Evdeki Büyülü Saat'ten yeni poster!
Fantastik film “Eski Evdeki Büyülü Saat”in yeni posteri görücüye çıktı.

John Bellairs'in 1973 yılında yayınlanan aynı isimli çocuk kitabından beyaz perdeye uyarlanan The House with a Clock in Its Walls / Eski Evdeki Büyülü Saat filminden yepyeni bir poster daha geldi.

Edward Gorey'nin resimlendirdiği kitap kısa süre önce yetim kalan 10 yaşındaki Lewis Barnavelt'i temel alıyor. Küçük çocuk yetim kalmasının ardından gizemli amcasıyla yaşamak için New Zebedee, Michigan'a tanışmak zorunda kalıyor. Ancak amcasının bir büyücü olduğundan ya da yan komşuları Florence Zimmermann'ın bir cadı olduğundan tamamen habersizdir! Kendini sihir dünyasının içinde bulan Lewis de büyücülüğü öğrenmeye başlar. Ancak kötü kalpli büyücü Isaac Izard ve onun kıyamet günü için geri sayımda olan büyülü saati, renkli ev hayatında soğuk rüzgarlar estirir. Saati tamamlayamadan ölen kötü büyücü, saati Lewis ve amcasının yaşadığı eve gizlemiştir. Lewis, amcası ve komşuları kıyamet kopmadan ve Izard'ın eşi Selena'dan önce, sonsuz tüneller ve geçitlerle bezenmiş olan evde gizli saati bulmak zorundadır.

Sahil Güvenlik, Clown, Otel ve Ayin gibi filmleriyle tanınan Eli Roth'un yönetmenliğini üstlendiği yapımın senaryosunda ise fenomen dizi Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke imzası var.

Filmin oyuncu kadrosunda komedi filmlerinin sevilen yüzü Jack Black, iki Oscar ödüllü başarılı aktris Cate Blanchett, genç yetenek Owen Vaccaro, “Twin Peaks”in Altın Küre ödüllü yıldızı Kyle MacLachlan, Renée Elise Goldsberry ve Sunny Suljic yer alıyor.

Eski Evdeki Büyülü Saat, fantastik-macera filmi severlere 21 Eylül 2018’de merhaba diyecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler