Eski korkularınız güncelleniyor!

3.05.2019
Eski korkularınız güncelleniyor!
Taff Pictures'ın yeni korku filmi Cinnet'ten teaser fragman yayınlandı.

'Eski korkularınız güncelleniyor' mottosuyla yola çıkan yeni korku filmi Cinnet'ten ilk teaser fragman paylaşıldı. Türk korku sinemasının en çok gişe yapan filmlerinin yapımcısı olan Taff Pictures'ın yeni korku filmi Cinnet'in yönetmenliğini Aytekin Birkon'un üstleniyor. Senaryosunu Aytekin Birkon ve Özgür Selvi'nin kaleme aldığı filmin başrollerini Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan ve Nicholas Facey paylaşıyor.

Huzurlu bir aile hayatı ve küçük bir kızı olan Nida, bir gece cinnet geçirerek çok sevdiği kocasını vahşi bir şekilde öldürür. Sabah olduğunda, kocasının cesediyle karşılaşan ve önceki geceye dair hiçbir şey hatırlamayan Nida; cinayet videosunun internette dağıldığını öğrenince kendini temize çıkartmak için kaçar. Problemi kendi zihninin derinliklerinde ararken aslında bütün işaretler, ona musallat olan korkunç bir cini göstermektedir.

14 Haziran'da sinemalarda

Çekimleri geçtiğimiz ay İstanbul'da tamamlanan Cinnet'in kurgusu tüm hızıyla sürüyor. Muhteşem görsel efektler ve son teknolojilerin kullanıldığı ses kurgusuyla zenginleştirilen film; yenilikçi üslubuyla adından fazlasıyla söz ettirecek yeni bir serinin habercisi.

Korku sinemasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan ve farklı konusuyla dikkat çeken Cinnet, 14 Haziran'da seyirciye korku dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler