Etkisiz Eleman'da vizyona doğru!

12.03.2019
Etkisiz Eleman'da vizyona doğru!
SIFIR: Etkisiz Eleman filminde vizyon tarihi yaklaştıkça heyecan artıyor.

Yapımcılığını yazar Murat Zurnacı'nın sahibi olduğu Sun Medya Grup'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan'ın oturduğu ve senaryosunu Ömer Fikret Şen'in yazdığı komedi filmi SIFIR: Etkisiz Eleman görücüye çıkmak için gün sayıyor.

Filmin başrollerinde Emret Komutanım dizisinin sevimli Kerim Asteğmeni Orçun Kaptan, Çılgın Bediş'in Nesrin'i Birgül Ulusoy ve Ali Rıza Tanyeli, Volkan Kantoğlu, Gökhan Tevek, Sinan Taşkan, Cumali Karakaya, Sevda Usta, Ayfer Akay gibi tiyatro kökenli oyuncular yer alıyor.

Nisan ayında vizyona gireceği açıklanan sinema filminde, Vecdi (Orçun Kaptan) karakterinin içine kapanıklığından kurtulma hikayesi anlatılıyor. Hikaye boyunca Vecdi'ye, Gülay (Birgül Ulusoy) ve Talat (Ali Rıza Tanyeli) karakterleri yardımcı oluyor. Vecdi, psikoloğunun (Gökhan Tevek) tavsiyesiyle ilkokul öğretmenini (Sevda Usta) bulmaya ve pasifliğine sebep olan durumu çözmeye çalışıyor.

Orçun Kaptan ve Birgül Ulusoy gibi tuluat kökenli oyuncuların yer aldığı filmde, oyuncuların doğaçlama katkısı ön plana çıkıyor. En son korku türü olan Sir-ayet filminde yönetmen koltuğunda gördüğümüz Onur Aldoğan ise absürt komedi ile tarzını değiştiriyor.

SIFIR: Etkisiz Eleman meraklılarına 26 Nisan'da merhaba diyecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler