Fahriye Evcen, Gelinliğini Tasarlayan Modacı Raşit Bağzıbağlı'yı Sildi!

8.07.2017
Fahriye Evcen, Gelinliğini Tasarlayan Modacı Raşit Bağzıbağlı'yı Sildi!
Fahriye Evcen, gelinlik polemiği sonrası modacı Raşit Bağzıbağlı’yı Instagram’dan sildi. Ancak bu haber sosyal medyada yayılınca gecikmeli bir teşekkür mesajı paylaşmak zorunda kaldı.

Fahriye Evcen, gelinlik polemiği sonrası Raşit Bağzıbağlı'yı Instagram'dan sildi. Ancak bu haberin sosyal medyada yayılması üzerine gecikmeli bir teşekkür mesajı paylaşmak zorunda kaldı.

GELİNLİĞİ ATAGÜL'ÜN GELİNLİĞİNE BENZETİLDİ

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 3.5 yıllık ilişkinin ardından 29 Haziran'da Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi. Sanat dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı düğüne damga vuran olay ise Fahriye Evcen'in gelinliğinin Neslihan Atagül'ün gelinliğine benzetilmesiydi.

INSTAGRAM'DA TAKİPTEN ÇIKARDI

Fahriye Evcen'in gelinliği modacı Raşit Bağzıbağlı tarafından tasarlandı.

Sosyal medyada da iki gelinliğin benzerliğine dair çok sayıda yorum yapıldı. Bu durumdan rahatsızlık duyan Fahriye Evcen, günler süren polemiğe yol açan o gelinliği diken Raşit Bağzıbağlı'yla dostluğunu noktaladı. Fahriye Evcen, Instagram'da Raşit Bağzıbağlı'yı takipten çıkardı. 

SONRA TEŞEKKÜT ETTİ

Ancak bu haberin sosyal medyada yayılması üzerine yine aynı mecrada gelinlikli bir fotoğrafını paylaşarak Raşit Bağzıbağlı ve ekibine teşekkür etti.

Evcen teşekkür mesajında şunları yazdı:

'29 haziran'ı 1 hafta geride birakmisken rüya gibi geçen gecemizin hala etkisinden cikamadim..  bütün bu güzellikleri yasarken tüm enerjisyle yanımızda olan herkese tesekkür etme zamani geldi..

Öncelikle rüya gibi iki gelinligimin yaraticisi @rasitbagzibagli tüm ekibinin haftalarca çalıstıgı el emegi göz nuru işi göz doldurdu.. kocaman bir teşekkür size 😊

@dervisbagzibagli derviş abi, damatlıkları yapım aşamasında bana asla göstermedigin icin, sır gibi sakladigin icin biraz kirgindim, ama gördügümde O'na yeniden aşık oldum.. tesekkürlerin en büyügü sana 😌

@fidansimsek_ ilk dans icin özel hazirladigin gelinligimde de kuğu gibi hissettim  sana ve tüm ekibine yürekten teşekkürler güzel kadın. Ve @ibrahimzengin ve @rifatyuzuak yeteneklerine gözüm kapali güvendigim iki altın kalp, neredeyse her isimde ve en özel anlarda yanimdasiniz, iyi ki yanimdasiniz..

@aytekinyalcinphotography en güzel anlari yakalar o ☺️kisacik sürede en imkansizlikta bile harikalar yaratir yukaridaki fotograf'ta onun imzasini tasiyor bu arada 😌

Ve gül yüzlü yasemin hanim 😍@claritasbyyaseminkayan bana okadar kisa sürede öyle iki gelin tacı tasarladınızki..tam da beni yansitan.. emeginize saglik.. 

hayalimdeki gelin çicegini bir iki cümleyle anlayan ve ötesine gecen @gaiosflowers harikasiniz
Veee haftalarca geceni gündüzünü bizimle gecirdigin, hayal ettigimiz herseyi en güzel haliyle organize ettigin icin sana kocaman bir tesekkür @ozge__akar ve tabiiki emegi gecen, aklimizdan silinmeyecek bu güzel geceyi hazirlayan herkese sonsuz tesekkürler...'


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler