Farklı tarzıyla 'Naciye' 11 Mart'ta sinemalarda

3.3.2016
Farklı tarzıyla 'Naciye' 11 Mart'ta sinemalarda
Farklı tarzıyla 'Naciye' 11 Mart'ta sinemalarda Lütfü Emre Çiçek'in yönettiği film Screamfest’te gösterildi.

Amerika’nın en köklü korku filmleri festivali Screamfest’te gösterilen Lütfü Emre Çiçek'in yönettiği korku filmi 'Naciye' 11 Mart'ta seyirci ile buluşuyor.

Yurt dışında yaşayan Lütfü Emre Çiçek ilk uzun metraj filmini korku türünde çekti. “Naciye” adlı filmin genç yönetmeni “Türkiye’de korku denince akla hemen in cin geliyor ama benim filmimde gerçek hayat gerilimi mevcut” diyor. 

Uzun süre ABD'de yaşayan 30 yaşındaki yönetmen Türkiye’ye döndükten sonra ise “Naciye” adlı ilk uzun metrajlı filmini Büyükada’da çekti. Başrolünü Derya Alabora’nın oynadığı film iki hafta önce Amerika’nın en eski korku filmi festivali olarak bilinen Scraemfest’in ana Yarışma kategorisinde prömiyer yaptı. Festivalden ödül kazanamasa da “best-horror-movies.com” adlı site tarafından festivalin en iyi filmi seçildi. 

Derya Alabora ve Esin Harvey’in rol aldığı dramatik / psikolojik gerilim türü film deneysel B movie havasıyla da göz dolduruyor! Chantier Films dağıtımcılığında gelen filmin oyuncu kadrosunda Görkem Mertsöz de yer alırken, filmin gerilimli müzikleri ise Zafer Aslan'a ait. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler