Feride babasının peşine düşüyor

27.4.2015
Feride babasının peşine düşüyor
Feride babasının peşine düşüyor Karadayı 108. bölüm fragmanı yayınlandı.

Atv ekranlarında Karadayı dizisi bu hafta yine gündeme bomba gibi düşecek. Karadayı dizisi bu hafta 108. bölüm ile ekrana gelecek. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu yeni bölümü ile Karadayı dizisi hakkında tüm gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

Karadayı 108. bölüm özeti

Karadayı yeni bölümünde;Mahir sevdasının yardım isteğini geri çeviremez. Kaçacaktır. Bunun için de bir yol bulacaktır. Mahir Feride'yi tehlikeye atmak istemez ama Feride kararlıdır. Feride ve Suna adliyede her şeyi ayarlayıp Mahir'i kaçırmayı başarırlar. Savcı Adnan ikisinin tedirgin hareketlerinden şüphelenmiştir. Mahir'in kaçırıldığını öğrendiği an Feride'nin işin içinde olduğunu anlar. Mehmet Saim'e söyler. Mehmet Saim Feride'nin Mahir'e yardım etmiş olmasına çok öfkelenmiştir. Cezası neyse çeksin der. Adnan Feride'den şikayetçi olacaktır. Adnan Feride'nin Mahir'i kaçırdığını ispat edebilecek midir?

Feride babasının katil olduğunu kanıtlayabilecek mi?

Bu sırada Feride ve Mahir, Vedat'ın bankaya sakladığı delilin peşine düşmüştür. Banka müdürüne ulaşmaya çalışmaktadırlar. Belgin ise Vedat'ın ablasından Vedat'ın ölmeden önce bankaya gittiğini öğrenmiştir. Mehmet Saim'e bunu söyler. Mehmet Saim, Vedat'ın gidebileceği bankaları araştırmaya başlar. Feride ve Mahir, Mehmet Saim'den önce delile ulaşabilecek midir? Feride babasının annesinin katili olduğunu ispatlayabilecek midir?

Turgut, Necdet'e bebeğinin kendisinde olduğunu söyler. Mehmet Saim'i öldürmesi karşılığında bebeğini vermeyi teklif eder. Necdet Turgut'a evet diyecek midir?
En Son Haberler


>> >> Feride babasının peşine düşüyor

Haberler