Film setinde bomba paniği!

12.10.2019
Film setinde bomba paniği!
James Bond filminde yaşanan bir unutkanlık bomba paniğine sebep oldu.

Dünyaca ünlü aktör Daniel Graig'in son kez başrolünü canlandırdığı James Bond filminin setinde yapılan unutkanlık ülke genelinde bomba paniğine sebep oldu.

Daniel Craig'in beşinci ve son kez James Bond karakterini canlandırdığı Bond serisinin 25'incisi No Time To Die (Ölmek için Zaman Yok) filminin çekimleri sürüyor. Sinemanın en uzun soluklu filmlerinden olan James Bond'un setinde yürekleri ağızlara getiren bir unutkanlık yaşandı.

Askerî üste paniğe sebep oldu

Oxfordshire şehrinde bulunan Birleşik Krallığın en büyük askeri hava üssü olan Brize Norton'da çekimleri yapılan 'JamesBond No Time To Die' film setinde bir film ekibinin yaptığı hata askerî üste bomba paniğine sebep oldu.

Alarm verildi

Film çekimlerinden sonra BondProdüksiyona bağlı ekip siyah bir minibüsü bomba sahnesinin olduğu yerde unuttu. Bir süre sonra üste bulunan askerler siyah minibüsü fark edip içinde bomba olduğunu sanınca alarm verildi. Yaklaşık 400 üs görevlisi tahliye edilirken minibüsün etrafı şeritle sarıldı.

Gece yarısına kadar yapılan çalışmada aracın film ekibinin almayı unuttuğu araç olduğu ortaya çıkınca üsse giriş izni verildi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler