“First Reformed”dan ilk görüntüler geldi!

30.3.2018
“First Reformed”dan ilk görüntüler geldi!
Ethan Hawke'lı dini drama First Reformed'dan ilk fragman yayınlandı.

Ethan Hawke ve Amanda Seyfried'in başrolü paylaştığı dini drama filmi “First Reformed”dan ilk görüntüler yayınlandı. Geçtiğimiz sene Venedik, Telluride, Toronto ve New York gibi önemli festivallerde gösterilen film, son yılların en başarılı film şirketlerinden biri olan A24 tarafından finanse ediliyor.

“First Reformed” başrollerine, 4 Oscar adayı oyuncu Ethan Hawke ve “Mamma Mia”, “Kötü Kızlar” ve “Sefiller” gibi filmlerde izlediğimiz Amanda Seyfried’ı yerleştiriyor. Performanslarıyla filmi yukarı taşıyan ikiliye filmde Michael Gaston, Van Hansis, Philip Ettinger, Victoria Hill, Cedric the Entertainer ve Satchel Eden Bell gibi isimler eşlik ediyor. “Kızgın Boğa” ve “Taksi Şoförü” gibi başyapıt filmlerin senaristliğini üstlenen Paul Schrader tarafından yazılan ve yönetilen film, vizyon tarihinden önce Amerika’daki birkaç festivale daha uğrayacak.

Toller (Ethan Hawke) adında eski bir askeri papaz, oğlunun ölümü yüzünden dağılmış durumdadır. Kilisesinin üyelerinden biri de, radikal çevreci kocası intihar etmiş olan Mary’dir (Amanda Seyfried) . İkili arkadaş olur ve film ilerledikçe Toller, kilisenin şüpheli işlerini incelemeye başlar. Papaz, kilisesinin etik olmayan şirketlerle suç ortaklığı yaptığına dair bazı sırlar keşfedecektir.

Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmayan “First Reformed”, ABD'de 22 Haziran'da gösterimde olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler