Galaksinin Koruyucuları 2'den ilk fragman ve afiş yayınlandı

21.10.2016
Galaksinin Koruyucuları 2'den ilk fragman ve afiş yayınlandı
Galaksinin Koruyucuları 2'den ilk fragman ve afiş yayınlandı Marvel galaksisinde maceralar devam ediyor.

Marvel’ın iddialı yapımlarından biri olan “Galaksinin Koruyucuları 2” filminden ilk fragman ve afiş paylaşıldı.  İlki büyük ilgi gören filmin yönetmenliğini yine James Gunn yapıyor.

Devam filmde ekibimiz kâinatın uzak cephelerinde dolaşırken çeşitli maceralara dahil olmaya devam ediyor. Koruyucular, yeni kurdukları ailelerini korumak için savaşırken Peter Quill’ın asıl geçmişinin gizemini de çözmek zorundadırlar. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor ve Marvel Sinema Evreni genişlemeye devam ediyor. 

“Galaksinin Koruyucuları 2” filminde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot rolünde Vin Diesel, Rocket rolünde Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock ve Kurt Russell yer alıyor. Yapımcı Kevin Feige ve başyapımcılar Louis D’Esposito, Jonathan Schwartz, Victoria Alonso, Nik Korda ve Stan Lee. Senaryo da James Gunn’a ait. 

Marvel’dan “Galaksinin Koruyucuları 2”   28 Nisan 2017’de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler