Gamonya'dan ilk fragman meraklılarıyla buluştu!

23.12.2019
Gamonya'dan ilk fragman meraklılarıyla buluştu!
BKM yapımı Gamonya: Hayaller Ülkesi'nden ilk fragman görücüye çıktı.

BKM Güldüy Güldüy ekibinin yeni filmi Gamonya: Hayaller Ülkesi'nden ilk fragman sevenlerinin beğenisine sunuldu.

BKM'nin Bizim Köyün Şarkısı ve Can Dostlar'ın ardından hayata geçirdiği üçüncü yapım olan Gamonya'nın yönetmen koltuğunda her zamanki gibi Tuğçe Soysop oturuyor. Senaryosunu Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit ve Pelin Serin'den oluşan kalabalık bir ekibin kaleme aldığı fantastik macera temalı filmin oyuncu kadrosu da oldukça kalabalık.

Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Ahmet Rıfat Sungar, Ali Uyandıran ve Burcu Altın'ın başrolleri paylaştığı filmin diğer rollerinde Güldüy Güldüy Show ekibinden Dora Dalgıç, Zeynep Ilgın Çelik, Alperen Efe Esmer, Taha Sönmezışık, Arda Taşarcan, Arda Şahin, Ceren Reis, Duru Hoşver, Defne Erşen, Berkecan Akkaya, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu ve Nehir Gökdemir yer alıyor.

Mutsuz bir çocuk olan Umut, dedesi Ahmet ile birlikte yaşamaktadır. Dedesinin yaşadığı bir kaza, hayal kurmayı unutmuş bir çocuk olan Umut'un bilmediği bir dünya ile tanışmasına neden olur. Kaza sonucu fantastik bir dünya olan Gamonya'da yaşayan insanlarla tanışan Umut, burasının umutsuz çocuklara hayal ürettiğini öğrenir. Gamonya'da yaşayan insanların kendisinden yardım istemesi üzerine, kendisini sihirli bir maceranın ortasında bulan Umut, bu süreçte yeniden hayal kurmayı öğrenebilecek midir?

Gamonya: Hayaller Ülkesi 10 Ocak 2020 tarihinde gösterimde olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler