Gecenin Kraliçesi başlıyor

8.1.2016
Gecenin Kraliçesi başlıyor
Gecenin Kraliçesi başlıyor Gecenin Kraliçesi 12 Ocak'ta Star ekranlarında başlıyor.

Meryem Uzerli'nin başrollerini Murat Yıldırım ve Uğur Polat'la paylaştığı yılın merakla beklenen dizisi 'Gecenin Kraliçesi' 12 Ocak'ta Star ekranlara geliyor.

Yönetmenliğini Yağmur &Durul Taylan biraderlerin yapımcılığını ise O3 Turkey'in üstlendiği,'Gecenin Kraliçesi'nin ilk bölümünde yer alacak olan Grasse çekimlerine ait çok özel detaylar gün yüzüne çıktı.

İşte günümüzde geçen benzersiz ve imkansız bir aşk hikayesini konu alan dizinin Grasse'de gerçekleşen çekimlerinden çok özel detaylar:

Güney Fransa köy köy gezildi 

Hikayenin baş kahramanı 'Selin'nin (Meryem Uzerli) doğup büyüdüğü ve tüm hayatının rotasının değiştiği şehri bulabilmek için Cote D'azour bölgesinde 32 köy ve 16 kasaba gezilerek Grasse'a karar verildi.

Fransızlarla ortak çalışıldı  

45 kişilik Türk ve 55 kişilik Fransız ekip ile 4 haftalık ön hazırlık sürecinden sonra Riviera Film Stüdyoları'nın desteği ile dizinin Grasse'da geçen sahneleri 2 haftada tamamlandı.
Burada gerçekleştirilen çekimlerde yer alan tüm Fransız yardımcı oyuncular, teknik kadro ve kostümler Paris'ten geldi.

Özel izinlerle kullanılan özel mekanlar  

Dünya'nın parfüm başkenti olarak anılan Grasse şehri Parfüm Müzesi ve Grasse Şehir Katedrali ilk kez bir dizi çekiminde özel olarak kullanıldı.

Cannes'da bulunan Aeroport Cannes-Mandelieu Havaalanı ve Picasso'nun son yıllarını geçridiği Mougins kasabası'daki ünlü L'Amandier Restoranı ise 'Gecenin Kraliçesi' çekimleri için özel olarak kapatıldı


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler