Gecenin Kraliçesi’de Selin ve Aziz evlenecek mi?

13.2.2016
Gecenin Kraliçesi’de Selin ve Aziz evlenecek mi?
Gecenin Kraliçesi’de Selin ve Aziz evlenecek mi? Gecenin Kraliçesi yeni bölümüyle 16 Şubat Salı akşamı Star’da.

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat’ın başrollerde oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisi 16 Şubat Salı yayınlanacak 6. bölüme Selin’in kararı damga vuracak.Yapımını O3 Turkey’nin  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur &Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı;“Gecenin Kraliçesi”nde  bu hafta izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Ani bir kararla herkesi şaşırtan  Aziz,(Uğur Polat) Selin (Meryem Uzerli) ile nikah masasına oturuyor.

Meryem Uzerli ilk kez gelinlik giydi!

Beylerbeyi’nde  Aziz (Uğur Polat) Konak’ta gerçekleştirilen çekimlerde güzel oyuncu Meryem Uzerli ilk kez gelinlikle kamera karşına geçti. İtalyan krep ve şeffaf dantelin kullanıldığı gelinlik Tuvana Büyükçınar’ın imzasını taşıyor.Tüm gün süren çekimlerde oyuncular neşeli ve eğlenceli tavırları ile dikkat çekerken Meryem Uzerli ve Uğur Polat objektiflere gelin-damat pozu verdi. İlk kez gelinlik giyen Uzerli güzelliği ile göz kamaştırırken sempatik tavırları ile de setin enerjisine enerji kattı.

Sevdiği adamı korumak için Aziz’e(Uğur Polat) evet demek zorunda kalan Selin, (Meryem Uzerli) yıldırım nikahı için hazırlıklara başlar. Bu durumu öğrenen Kartal (Murat Yıldırım) da boş durmaz, Selin’i vazgeçirmeye çalışır. Ancak bu sandığı kadar kolay değildir.

Sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Gecenin Kraliçesi 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de.

Uçankuş


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler