Geçmiş Olsun vizyona hazır!

26.06.2019
Geçmiş Olsun vizyona hazır!
Absürt komedi filmi Geçmiş Olsun vizyona girmek için saat sayıyor.

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Hasan Doğan'ın ve senaristliğini Cüneyt İnay'ın üstlendiği absürt komedi filmi Geçmiş Olsun'dan vizyon öncesi son görüntüler de geldi.

Başrollerini Güzel Köylü ve Hanım Köylü dizileriyle tanınan ve sevilen Toygan Avanoğlu'nun ve Leyla ile Mecnun ve Arka Sokaklar dizileriyle tanınan Müge Boz'un paylaştığı Geçmiş Olsun'da diğer rollerde Cihan Şimşek, Alper Saldıran, Füsun Demirel, Sinan Bengier ve Suzan Aksoy yer alıyor.

Filmin konusuna gelince; Saffet, sevdiği kadın Tuğba’ya kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olan genç bir adamdır. Genç kadının kalbini kazanmak için elinden gelenin fazlasını yapan Saffet, sonunda Tuğba’nın kalbine girmeyi başarır. Tam her şey yoluna girip, evlilik hazırlıkları yapılırken, kayınçosu Tarık’ın yaptığı ahmaklık sonucu Tarık ve Saffet komaya girer. Ancak onun Tuğba’ya duyduğu aşk komayı atlatmasını sağlar. Aradan geçen 3 yılın ardından uyanan Saffet, artık Tuğba’ya kavuşmasının önünde hiçbir engelin olmadığını düşünürken, dünyada insanlığın yok olduğunu öğrenir. Saffet’in komada olduğu sırada dünyaya giren bir virüs, insanların neredeyse tamamının yok olmasına neden olmuştur. Dünya üzerinde kalan sayılı insanlardan birinin de Tuğba olduğunu öğrenen Saffet, sevdiği kadına ulaşabilmek için kayınçosu ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkar.

Geçmiş Olsun bu cuma vizyonda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler