Genç oyuncu tesettüre girdi!

16.4.2016
Genç oyuncu tesettüre girdi!
Aşk Zamanı dizisinin oyuncusu Büşra Ayaydın tesettüre girdi.

Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız Büşra Ayaydın, 'Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum' dedi. 8 yaşından bu yana ekran önünde yer alan, birçok dizi ve reklam filminde oynayan Büşra Ayaydın, dün vizyona giren 'Ateş' filmiyle tekrar gündemde. Ayaydın, filmde istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakterini canlandırıyor.

'Bunun filmle hiçbir alakası yok'

Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız, 'Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım.

'Allah'a hep dua ediyorum'

Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, 'Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem' oldu. Allah'a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlik dönüş yok' dedi. Diğer yandan çalışmalarına da devam eden 22 yaşındaki Ayaydın, 'Ateş'ten sonra 2 Eylül'de 'Siccin 3' filmiyle hayranlarıyla buluşacak.

Büşra Ayaydın kimdir?

Büşra Ayaydın henüz 7’li yaşlarda iken reklam ve dizilerde rol almaya başlamış özellikle Pis Yedili adlı dizideki başarısı ile oyunculuk basamaklarını bir bir tırmanmıştır. Büşra Ayaydın Lise mezunudur ilk olarak 2007 senesinde Winx Çocuk dergisi reklamında oynamış ardından ise Bank Asya, İpana, Coca Cola, Oneo reklamlarında yer almıştır. İlk oyunculuk dizi deneyimini Sırlar Dünyası adlı dizi ile gerçekleştiren güzel oyuncu 2015 yılı itibariyle Atv ekranlarında yayınlanan Aşk Zamanı adlı dizide Azra karakterini canlandırmaktadır. Büşra Ayaydın Ankara doğumludur.

Büşra Ayaydın’nın rol aldığı diziler:

Aşk Zamanı Azra 2015
Bebek İşi – 2013
Babam İçin – 2012
Babalar ve Evlatlar – 2012
Pis Yedili
Canan
Çakıl Taşları
Derman
Hatırla Sevgili
Beşinci Boyut
Büyük Buluşma
Kurtlar Vadisi
Sırlar Dünyası – Sır Kapısı


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler