Geniş Aile'nin ilk posteri yayında!

16.07.2019
Geniş Aile'nin ilk posteri yayında!
Komedi filmi Geniş Aile Komşu Kızı'nın ilk posteri görücüye çıktı.

TV'de yayınlandığı 2009-2011 yılları arasında çok beğenilen ve her bölümü rating rekorları kıran Geniş Aile dizisinin sinema filmi olarak çekilen üçüncü filmi Geniş Aile: Komşu Kızı'ndan ilk poster paylaşıldı.

Two Yapım imzalı filmin yapımcılığını Ertuğrul Fındık ve Mahmut Kayımtu üstlenirken, yönetmen ve senarist koltuğunda Cüneyt İnay oturuyor. Filmin başrollerinde ise Geniş Aile'nin sorunlu ve her şeyden sorumlu ferdi Cevahir rolünde Ufuk Özkan ve onun en yakın arkadaşı Ulvi rolünde ise Bülent Çolak yer alıyor. Filmde ikiliye Rojda Demirer, Emre Altuğ, Mine Teber, Tolga Canbeyli ve Tuğçe Karabayır eşlik ediyorlar.

Bir oto yıkama açarak hayatlarına düzen tutturmaya çalışan Cevahir ve Ulvi’nin yolu bir tesadüf eseri, Cevahir’in hâlâ unutamadığı eski sevgilisi Zeynep’le kesişir. Zeynep, başındaki belayı savmak için Cevahir ve Ulvi’den yardım ister. Zeynep hiç istemediği halde, abisi Katip’in vasiyeti üzerine Nebil’le evlenmek zorundadır. Bu vasiyetin kırılacak tek yanı vardır o da Nebil’in bu evlilikten vazgeçmesidir. Cevahir ve Ulvi; Muazzez ve Kütük’ün de yardımları ile Zeynep’in uzaktan akrabaları gibi davranarak Nebil’i Zeynep’ten soğutmaya çalışırlar. Nitekim başarırlar fakat Nebil sandıkları kadar sevimli değildir. Nebil, Cevahir ve Ulvi'yi ummadıkları belaların içine sokar.

Geniş Aile: Komşu Kızı 2 Ağustos'ta sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler