Gişenin Lideri Değişmedi

29.12.2014
Gişenin Lideri Değişmedi
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı'nın liderliği Amerika'da devam ediyor.

Noel tatilinde olan Amerika'dan gişe rakamları geldi. Ülkemizde rekorlarla vizyona giriş yapan Peter Jackson imzalı Orta Dünya macerasının son halkası olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı sadece hafta sonu 41,400 milyon dolarlaık hasılat ederek zirveden kıpırdamadı. En yakın takipçisi Angelina Jolie yönetmenliğindeki Boyun Eğmez oldu. 31,748 milyon dolarla ikinci sırada yer alan filmi, 31,021 milyon dolarlık hasılatıyla bir yıldızlar geçidi olan Sihirli Orman takip etti.

Shawn Levy yönetmenliğindeki Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır, 20,600 milyon dolarlık gişe hasılatıyla dördüncü olurken, beşinci sırada 16,600 milyon dolarlık hasılatıyla Annie, altıncı sırada 10 milyon dolarlık hasılatıyla, tüm dünyada ilgiyle takip edilen Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 filmi yer aldı.

Listenin devamında; gerilim soslu polisiye filmi The Gambler, 9,300 milyon dolarlık hasılat elde ederek yedinci sırada yer aldı. Oscar'ın en güçlü adaylarından biri olarak gösterilen The Imitation Game 7,930 milyon dolarla, sekizinci sırada yer alırken, 6,750 milyon dolarla Ridley Scott yönetmenliğindeki, yılın iddialı filmlerinden biri olan Exodus: Tanrılar ve Krallar ve 5,415 milyon dolarla gerçek bir hayat hikayesinden beyazperdeye uyarlanan Yaban filmi yer aldı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler