Glass'tan altyazılı ilk fragman!

9.08.2018
Glass'tan altyazılı ilk fragman!
Bruce Willis ve Samuel Lee Jackson'lı Glass'tan altyazılı ilk fragman!

M. Night Shyamalan, iki orijinal yapıtı -Ölümsüz / Unbreakable (2000) ve Parçalanmış / Split (2016) hikâyelerini- yepyeni bir gerilimde bir araya getiriyor: Glass...

Ölümsüz filminde rol alan Bruce Wills, David Dunn; Samuel L. Jackson ise takma adı olan Bay Glass olarak geri dönüyor. James McAvoy, Parçalanmış filmindeki Kevin Wendell Crumb rolü ve içinde barındırdığı farklı karakterleriyle rolüne devam ederken, Canavar ile karşılaşıp hayatta kalan tek kişi Casey’i canlandıran Anya Taylor-Joy da filmde rol alıyor.
 
Parçalanmış’ın devamı niteliğinde olan Glass’ta Dunn, Crumb’ın Canavar kimliğinin izini sürmektedir. Bu esnada iki adam için de önemli sırları taşıyan Price’ın gölgesi ortaya çıkar. 

Oyuncu ekibine Ölümsüz kadrosundan Spencer Treat Clark (Dunn’ın oğlu) ve Charlayne Woodard (Price’ın annesi) olarak katılıyor. American Horror Story filmindeki rolüyle Altın Küre Ödül kazanan Sarah Paulson da ekibin bir diğer yıldızı olarak filmde rol alıyor.

Film, gişe rekoru kıran filmler Shyamalan ve onun iki Universal filminin yapımını da üstlenen Jason Blum imzasını taşıyor. Glass’ın yapımcı ekibinde Ashwin Rajan, Marc Bienstock ve Steven Schneider baş yapımcılar olarak yer alıyor.

Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli olmayan film, ABD'de 18 Ocak 2019'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler