Görevimiz Tehlike'nin yönetmeni konuştu!

12.02.2020
Görevimiz Tehlike'nin yönetmeni konuştu!
Christopher McQuarrie, serinin aksiyon sahneleriyle ilgili açıklama yaptı.

Mission Impossible serisinin yönetmeni Christopher McQuarrie, serinin aksiyon sahneleri ve Tom Cruise hakkında Empire dergisine konuştu. 

Tom Cruise başrollü Mission Imposible 7. ve 8. filmleriyle tekrar vizyona gelecek. Filmler hakkında konuşan ünlü yönetmen, anlaştığı dublörlerin Cruise’dan daha cesaretli ve çılgın olduğunu vurguladı.

6. filmin en çok konuşulan sahnesi olan helikopterden atlama sahnesinde dublör kullanmayan Cruise ayağını kırmıştı. Bunun üzerine zorlu sahnelere dublörlerle devam etmeye karar alındı.

Cruise’un canlandırdığı karakterin gelecek filmde uzaya gidebileceği yönünde oluşan söylentilere de cevap veren yönetmen “Uzaya gitmiyor, uzaya gitmeye ihtiyacı da yok. Yeryüzünde yapacak daha çok işi var. Dehşete düştüğüm ve helikopter sahnesinin oyunmuş gibi görünmesini sağladığı, yapmaması gereken üç şeyi çözdük. Tom Cruise eğitim alıyor ve beni arıyor, yaptığı şeyleri anlatıyor. Gülüp eğleniyorum. Sonra telefonu kapatıyorum ve çöp kovasına kusuyorum. Şu anda son derece yoğun bir şekilde çalışıyor.” dedi.

Filmin kadrosunda Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Simon Pegg‘in yer almasının yanı sıra Hayley Atwell, Pom Klementieff, Nicholas Hoult, Shea Whigham, Henry Czerny gibi isimler yer alacak.

The Usual Suspects, Edge of Tomorrow, Mummy gibi yapımlardan tanıdığımız Christopher McQuarrie'nin Mission Impossible 6 filmini çekmesinin ardından yönetmenle 7. ve 8. film için anlaşma yapılmıştı. 

1996 yılında başlayan Mission Impossible serisinin son filmi Mission Impossible Yansımalar, 2018 yılında vizyona girmişti. Serinin yeni filmlerinin 2021 ve 2022 yıllarında çıkması bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler