Gülben Ergen gelinlikle nispet yaptı

24.11.2016
Gülben Ergen gelinlikle nispet yaptı
Ergen instagram hesabından ilginç bir fotoğraf paylaştı.

İki yıllık eşi Erhan Çelik'in itirazına rağmen Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filminde oynayan ve bu hamlesi evliliğine mal olan Gülben Ergen'in inadı bitmiyor! Filmde Kırmızıgül'le başrolü paylaşan Ergen, önceki gün 'Vezir Parmağı' isimli filmden paylaştığı bir kareyle eşi Erhan Çelik'e 'Kararımdan dönmem' mesajı verdi.

'Nispet fotoğrafı' şeklinde yorumlandı

Şu an 3 çocuğuyla Amerika'da bulunan sanatçının bu paylaşımı ise 'Evliliği yerine kariyerini seçen Gülben'den nispet fotoğrafı' şeklinde yorumlandı. Öte yandan Gülben Ergen'in bu filmde rol almasına hayranları da 'Keşke Mahsun'un projesiyle sinemaya dönmeseydin' yorumları yağdırdı.

Renkli karelere imza attı

10 yıl sonra aynı projede yer alan Mahsun Kırmızıgül ve Gülben Ergen filmde iki sevgiliyi canlandırıyor. Mahsun Kırmızıgül Gülben Ergen'e övgüler yağdırdı. Tanıtım için fotoğrafçı Nihat Odabaşı'na poz veren Kırmızıgül ve Ergen renkli karelere imza attı.

'Gülben set ekibinin gönlüne girdi'

Kapadokya'da gerçekleştirilen çekimlerde ikili arasındaki uyum dikkat çekti. Kırmızıgül, 'Gülben, setteki pozitif enerjisi ve insanlığıyla ekibin gönlüne girdi. Bu projeye çok yakıştığını ve oyunculuğuyla başarılı bir iş çıkardığını düşünüyorum' dedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler