Güzel oyuncu içindeki cevheri çıkardı!

15.3.2017
Güzel oyuncu içindeki cevheri çıkardı!
İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde Aslı Enver, Farketmeden şarkısını yorumladı.

Başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz'in rol aldığı İstanbullu Gelin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Süreyya (Aslı Enver) Farketmeden şarkısını yorumladı.

İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde Süreyya rolüne hayat veren Aslı Enver, 3. yeni bölümde kendi sesinden Fikret Kızılok'un Farketmeden şarkısını yorumluyor.

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Esma Sultan, Faruk’un evlilik kararından vazgeçmemesi üzerine, Süreyya’yı konaktan göndermek için en büyük hamlesini yapmıştır. Boran Konağına gelin girecekse o gelin Esma Sultan’ın seçtiği kişi dışında kimse olmaz.

Fikret, yıllardır âşık olduğu İpek’le evlenecek olmasının mutluluğunu yaşarken, Faruk, Esma Sultan’a aldığı bu kararın hesabını sorar. Esma Sultan, Boran ailesinin itibarına uygun gelini bütün Bursa’ya duyurmak için hazırlıklara çoktan başlamıştır.

Süreyya ve Faruk tüm bu olayların içinde aşklarını dolu dizgin yaşar. Esma Sultan konak düzeni, ailenin gelenek ve görenekleriyle genç kadını bir taraftan ezip, diğer taraftan Boran ailesi gelini olma yöntemleriyle sınarken, Süreyya kolay lokma olmadığını, gücünü Faruk’a olan aşkından aldığını her fırsatta ispatlar.

Boran Konağında Fikret ve İpek’in evlilik hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Senem’in İstanbul’dan ani gelişinin sebebi bu hazırlıklara gölge düşürür.

Esma Sultan’ın Boran adının şanına yaraşır düğün hazırlıklarını, özellikle Süreyya’yı hiçe sayarak sürdürürken Düğününe düşen bomba, Boran ailesinin büyük felaketi olarak geceye damgasını vurur.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler