Güzel ve Çirkin'den yeni görseller

17.1.2017
Güzel ve Çirkin'den yeni görseller
Emma Watson'lı Güzel ve Çirkin büyükleri de sinemaya çekecek.

Bir dünya klasiği olan Beauty and the Beast'ten uyarlanan Güzel ve Çirkin filminden yeni posterler geld. Güzel ve Çirkin daha önce de defalarca sinemaya uyarlanmıştı. Hikaye çocuk romanı olarak biliniyor ancak bu kez Emma Watson ve ciddi uyarlaması sayesinde yetişkinlerin dikkatini çekiyor ve merak uyandırıyor.

Dan Stevens'ın Güzel yıldız Emma Watson'a başrolde eşlik ettiği filmin yönetmen koltuğunda Alacakaranlık serileriyle tanınan Bill Condon oturuyor. Filmin senaryosunda ise Steve Chbosky'nin imzası var. Kadrodaki diğer isimler şöyle Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad ve usta oyuncu Emma Thompson.

Masal, tüccar olan bir adamın fırtınaya yakalanması sonucu yakınlardaki bir şatoda konaklaması ancak şatonun sahibine dair hiçbir ipucu bulamamasıyla açılıyordu. Gitmek üzereyken kızı için bir gül koparan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze geliyor ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalıyordu. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atılıyordu...

Büyük küçük herkesi heyecanlandıran bu yapım 17 Mart'ta sinemalarda olacak.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler