Hababam'da heyecan artıyor!

7.03.2019
Hababam'da heyecan artıyor!
Hababam Sınıfı Yeniden filminden yeni fragman ve poster yayınlandı.

Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı eserinden uyarlanan ve gösterime girdiği 1975 yılından günümüze kadar tüm bölümleri tekrar tekrar izlenen hatta repliklerinin ezbere bilindiği Hababam Sınıfı'nın yeni nesil versiyonu Hababam Sınıfı Yeniden filminden yeni fragman ve poster yayınlandı.

Gözlerin daha çok Kemal Sunal, Münir Özkul, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Adile Naşit ve Şener Şen gibi isimlerin oynadığı filmleri arasa da yeni nesil filmin de beğenilmesi bekleniyor.

Hann Medya'nın yapımcılığında çekilen ve yönetmenliğini Biz Size Döneriz ve Damat Takımı gibi filmlerle tanınan Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği filmin senaryosunda Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey Tanıl'ın imzası var.

Başrollerde ise Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz gibi isimlerin yer aldığı filmin konusuna gelince...

Özel Çamlıca Lisesi, yeniden karma eğitime geçmiştir. Bunun sonucunda okula yeniden kız öğrenciler kaydolurlar. Okula yeniden kızların geldiğini gören Hababam ekibi oldukça sevnir ve heyecanlanır. Fakat çok geçmeden kızlar ve erkekler arasından tatlı bir rekabet başlar. Okula yatılı gelen kız öğrenciler ile okulun gediklileri başlarda birbirlerine meydan okusalar da, bir süre sonra müttefik olarak birlikte birçok maceraya atılacaklardır.

Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan 2019 tarihinde gösterime girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler