Hadi İnşallah, 28 Kasım'da Vizyona Girecek

26.11.2014
Hadi İnşallah, 28 Kasım'da Vizyona Girecek
Filmin başrollerini Murat Boz ve Büşra Pekin'in paylaşıyor.

Yönetmen Ali Taner Baltacı'nın son filmi 'Hadi İnşallah', 28 Kasım'da vizyona girecek. 

Başrollerini  Murat Boz  ve  Büşra Pekin'in paylaştığı filmin galası,  Levent'teki Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. 

Galaya, Sertab  Erener,  Acun IlıcalıSoner SarıkabadayıAhmet KuralHadiseDemet Akbağ  ve Emrah'ın aralarında bulunduğu sanat, eğlence  ve müzik dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

Gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yönetmen  Ali Taner Baltacı, filmi  çekmekten çok mutlu olduğunu ifade ederek, oyunculara ve ekibe teşekkür etti. 

Baltacı, 'Güzel bir film oldu. Gururla karşınızdayız. İnşallah siz de izleyince hoşunuza gider, bizi iyi anarsınız' dedi.

Başrol oyuncusu  Murat Boz, çok güzel bir ekibin çalıştığı filmde rol olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Filmde komik olmayan karakter bulunmadığını anlatan  Boz, 'Sadece ben değil, herkes çok komik. Oyunculuk çok zor bir  şey. Gerçekten çok değerli oyuncuların arasındayım, beni desteklediler ve birlikte güzel bir şey yaptık. 'Hayatımda bir sinema projesi olsun' istiyordum ama bu kadar iyi bir işin içinde olacağım tahmin etmiyordum' diye konuştu.

Oyuncu  Büşra Pekin  de bu sezon  çok güzel filmlerin vizyona girdiğini ve kendi filmlerinin de görücüyü çıktığını kaydetti.  Pekin, 'Her yer  içimize o kadar sindi, o kadar mutluyuz ki. Dört gözle 28 Kasım gelsin, film,  seyirciyle buluşsun diye can atıyoruz' ifadelerini kullandı.

Senaristliğini Murat ve Emrah  Kaman  kardeşlerin yaptığı filmde, Boz ve Pekin'in yanı sıra,  Şinasi YurtseverMüjde Uzman, Cezmi Baskın, Hülya Gülşen, İdil Dizdar, Aydın Taş rol aldı.

'Hadi İnşallah', 28 Kasım'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler