Hafta sonu gişe raporu açıklandı!

17.4.2018
Hafta sonu gişe raporu açıklandı!
Rampage: Büyük Yıkım, 11 hafta sonra gişe lideri olan ilk yabancı film oldu.

13-15 Nisan 2018 tarihlerinde gösterimde olan tüm filmlerin seyirci ve hasılat sayıları belli oldu.

Box Office ABD'de gişenin zirvesine yerleşen Rampage, Türkiye'de de açılışını birinci sırada yaptı ve şu ana kadar 2018 yılında Box Office Türkiye hafta sonu listesinin zirvesinde yer alabilen ikinci yabancı yapım oldu.

30 hafta aradan sonra ilk kez hiçbir filmin 100 bin seyirci barajını geçemediği hafta sonunda Dwayne Johnson'lı Rampage: Büyük Yıkım gişenin zirvesine yerleşti. Rampage, vizyondaki ilk üç gününde 95.621 seyirci tarafından izlendi. Böylelikle 11 hafta aradan sonra ilk kez bir yabancı yapım Box Office Türkiye hafta sonu listesinin zirvesine yerleşmiş oldu. Şu ana kadar 2018 yılı içerisinde bunu başarabilen diğer yabancı film ise Labirent: Son İsyan (The Maze Runner: The Death Cure) idi.

Vizyondaki yedinci hafta sonunu geride bırakan Ailecek Şaşkınız, 91.766 seyirciyle ikinci sırada yer alırken, Bizim Köyün Şarkısı 89.079 seyirciyle hafta sonunu üçüncü sırada kapattı. Hafta sonunun yeni filmlerinden Oflu Hoca Trakya'da açılışını 65.961 seyirciyle dördüncü sırada gerçekleştirirken, vizyondaki ikinci hafta sonunu geride bırakan Can Feda 50.863 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Box Office ABD'ye son on gün içerisinde damga vuran Sessiz Bir Yer ise Türkiye'deki açılışını 50.858 seyirciyle altıncı sırada gerçekleştirdi. Film görece düşük bütçesine kıyasla dünya genelinde $150 milyonu şimdiden geçmiş durumda. (Kaynak: boxofficeturkiye.com)

İşte 13-15 Nisan hafta sonu gişe raporu:


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler