Halka 3'ten ilk Türkçe fragman!

24.8.2016
Halka 3'ten ilk Türkçe fragman!
Halka 3'ten ilk Türkçe fragman! Koltuklarınıza çivilenmeye hazır mısınız?

Dünya korku sinemasının kültü filmlerinden olan Halka'nın üçüncüsü yolda. Efsanevi karakter Samara Morgan bir kez daha korkutmak için geri dönüyor. Filmden ilk Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

F. Javier Gutiérrez'in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın kadrosunda Matilda Lutz,  Alex Roe, The Big Bang Theory'nin yıldızı Johnny Galecki ve Aimee Teegarden yer alıyor. Samara Morgan'ı serinin ikinci filminde de karaktere hayat veren Bonnie Morgan oynayacak. Serinin ilk iki filminde başrolü üstlenen 2 Oscar ödüllü Naomi Watts bu filmde yer almayacak. 

Özet: Julia sıradan bir lise öğrencisidir. Üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt ile aralarındaki soğukluktan rahatsız olan genç kadın onu ziyarete gitmeye karar verir. Ancak aralarındaki soğukluğun sandığından çok daha ciddi bir sebebi vardır. Zira Holt izlendiğinde 7 günün sonunda insanların ölümüne sebep olan bir videoyu izlemiştir ve izleyeli 6 buçuk gün geçmiştir. Günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili hayatta kalmanın yollarını ararken Julia da lanetin içine çekilir...

Merakla beklenen devam halkası 11 Kasım 2016 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

 

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler