Hazal Kaya'dan reyting kaygısı açıklaması

15.4.2017
Hazal Kaya'dan reyting kaygısı açıklaması
Hazal Kaya, İstanbul Film Festivali'nde kameralar karşısına çıktı.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Hazal Kaya, İstanbul Film Festivali’nde kameralar karşısına çıktı. 26 yaşındaki oyuncu yeni dizisiyle ilgili 'Reyting kaygısı olmasın diye uğraşıyorum. Reyting kaygısını ben güdersem eyvah yani' dedi.

İstanbul Film Festivali’nde kameralar tarafından görüntülenen güzel oyuncu Hazal Kaya, Onur Ünlü’nün ‘Kırık Kalpler Bankası’ filminin davetlisi olarak galadaki yerini aldı. 2015 yılının yaz dönemlerinde çekilen filmdeki rolüyle ilgili,“Çok bir şey anlatmak istemiyorum, 2015 yazında çektik çok heyecanlıyım. Hiç görmediğiniz bir şekilde göreceksiniz beni.

'AYRINTI VERMEK İSTEMİYORUM'

Yeni bir dizi ile geliyorum aynı zamanda. Dizi hakkında da çok ayrıntı vermek istemiyorum” diyerek bekleyenlerine müjdeyi verdi.

Film festivalinde gösterilen filmleri pek takip edemediğini söyleyen Hazal Kaya, takip ettiği herhangi bir Türk dizisi olup olmadığı sorulunca, “Çok Türk dizisi takip edemiyorum” dedi.

Muhabirlerin sorduğu reyting korkusu olup olmadığı soruları üzerine Kaya, “Olmasın diye uğraşıyorum çünkü bu benim işimi çok etkileyecek bir şey. Reyting kaygısını ben güdersem eyvah yani” şeklinde cevapladı. Yaklaşık bir aydır Los Angeles'ta bulunan Hazal Kaya, burada Workshop'lara katıldı. 
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler