Hazar Ergüçlü'nün sesi sosyal medyayı salladı!

28.10.2015
Hazar Ergüçlü'nün sesi sosyal medyayı salladı!
Hazar Ergüçlü'nün sesi sosyal medyayı salladı! Analar ve Anneler dizisinde seslendirdiği Çiğdem Der ki' türküsü sosyal medyada çok konuşuldu.

Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'dan Çiğdem türküsü'Analar ve Anneler'de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'ın dizinin ilk bölümünde yorumladıkları 'Çiğdem Der ki' türküsü sosyal medyada çok konuşuldu.

Ay Yapım imzalı 'Analar ve Anneler'de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'ın dizinin ilk bölümünde yorumladıkları 'Çiğdem Der ki' türküsü büyük beğeni topladı. Aşık Veysel'in yorumuyla bilinen türküyü seslendiren Ergüçlü ve Kobal'ın performansları sosyal medyada çok konuşuldu.

1970'li yılların başında geçen dizide;İstanbul'da yaşayan Zeliha ile Anadolu'nun bir köyünde bambaşka bir hayat yaşayan Kader'in dramı izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Kader ve Zeliha'yı neler bekliyor  

Zeliha 'nın (Sinem Kobal) eşinin öz dayısı Ayhan (Okan Yalabık) tarafından öldürülmesi ve sevdalısı Mustafa'nın (Ulaş Tuna Astepe) babası tarafından kötülüğe uğrayan Kader'in aynı bebek için kesişen hayatları ilk bölümde ekrana geldi.

Dizinin merakla beklenen ikinci bölümünde;çocuğunun peşine düşen Zeliha ile doğurmadığı çocuğu büyütmesi için kucağına verilen Kader'i bekleyen sürprizler ekrana gelecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler