'Hellboy'dan yepyeni görseller!

30.3.2019
'Hellboy'dan yepyeni görseller!
Vizyon için gün sayan Hellboy filminden yepyeni kareler paylaşıldı.

Vizyona için son dönemece giren fantastik film Hellboy'dan yeni görseller gelmeye devam ediyor. Başrollere David Harbour, Milla Jovovich ve Ian McShane'i oturtan Hellboy filminden yeni kareler meraklılarının beğenisine sunuldu. 

Hellboy'un yapımcısı Lloyd Levin, Hellboy'un devam filmlerinin çekilebileceğini söyleyerek karakterin sevenlerini heyecanlandırmıştı. Nisan ayında vizyona girecek olan Hellboy filminde, cehennemden çıkıp gelen kahramanımız Büyük Britanya'nın yollarını tutuyor. Blood Witch Nimue ile yapacağı savaş için hazırlanan Hellboy, şiddet dolu hikayesiyle karşımıza çıkmak için gün sayıyor. Mike Magnola'nın yaratıcısı olduğu çizgi romanlardan Neil Marshall tarafından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan Hellboy'un 18+ damgası aldığı geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Filmin Kral Arthur'un Excalibur kılıcından ejderhalara, alevli taçlardan ölülerden oluşan ordulara birçok ögeyi içerdiği de bilinenler arasında yer alıyor. Ayrıca Hellboy filmi için Hellboy: The Wild Hunt, Hellboy in Mexico, Darkness Falls, The Storm and The Fury gibi çizgi romanlardan yararlanıldığı söylenilenler arasında bulunuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda David Harbour'ın yanı sıra Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane, Daniel Dae Kim, Penelope Mitchell, Sophie Okonedo, Brian Gleeson ve Alistair Petrie yer alıyor.

Hellboy, Türk sinemaseverlerin karşısına 12 Nisan'da çıkacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler