Her insan özeldir!

14.11.2019
Her insan özeldir!
Tom Hanks'li A Beautiful Day In The Neighborhood'dan yeni fragman!

2003 yılında hayatını kaybeden ABD'li müzisyen, kuklacı, yazar, yapımcı Fred Rogers ya da tam adıyla Fred McFeely Rogers'ın hayat hikayesini beyaz perdeye aktaran A Beautiful Day In The Neighborhood'dan yeni fragman paylaşıldı.

Yönetmenliğini A Diary of A Teenage Girl ve Can You Ever Forgive Me? filmleriyle başarıyı yakalayan Marielle Heller'ın yaptığı filmde Fred Rogers'ın başarılarla dolu hayat hikayesi, her şeye ve herkese kuşku ile yaklaşan gazeteci Tom Junod'un arkadaşlığı üzerinden anlatılıyor.

Gönülsüzce de olsa Bay Rogers hakkında bir yazı yazmayı kabul eden Tom Juned, Rogers ile iş yapmaya başlaması ve Fred'i daha yakından tanımasıyla hayata olan bakış açısı değişir ve kurduğu arkadaşlık sayesinde empati kurmayı, nezaketi öğrenir.

Filmde Fred Rogers'ı Forrest Gump, Er Ryan'ı Kurtarmak, Mr. Banks, The Post ve Yeşil Yol filmlerindeki harika performansıyla çok sevilen Tom Hanks; gazeteci Tom Juned'ı ise The Americans, Burnt, The Edge of Love ve The Post gibi yapımların yıldızı Matthew Rhys canlandırıyor. Diğer rollerde ise Christine Lahti, Chris Cooper, Susan Kelechi Watson, Enrico Colantoni gibi isimler yer alıyor.

A Beautiful Day In The Neighborhood'un 28 Şubat 2000 tarihinde sinemalarda olması bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler