Her Şey Aşktan' filminin ilk teaseri çok konuşulacak

28.9.2015
Her Şey Aşktan' filminin ilk teaseri çok konuşulacak
Her Şey Aşktan' filminin ilk teaseri çok konuşulacak Filmin ilk teaseri sürpriz sahneleriyle yayınlandı.

29 Ocak’ta vizyona girecek olan “Her Şey Aşktan” filmi ilk teaseriyle iddialı olduğunu gösterdi. Film aşk, intikam, kahkaha ve eğlenceye doyurmayı vaat ediyor.

Avşar Film ve DNZ Film tarafından beyazperdeye aktarılan ve 29 Ocak’ta vizyona girmesi planlanan “Her Şey Aşktan” filminin başrollerini Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve Mithat Can Özer paylaşıyor. Film de Özcan Deniz ise konuk oyuncu olarak “Medyum Kato” karakteriyle sevenlerini şaşırtacak. 

Şimdiden heyecan ve merak uyandıran teaser çok konuşulacak!

Her Şey Aşktan, bir alışveriş merkezinde çalışan Pelin’in (Hande Doğandemir) hayatının aşkı ve aynı zamanda bir playboy olarak tanınan İlker (Mithat Can Özer) tarafından evlilik hazırlığındayken aldatılmasıyla gelişen trajikomik olayları konu alıyor. Pelin’e yaşadığı hayal kırıklıkları ve intikam dolu serüveninde ise, yakışıklı bir rock davulcusu olan Burak (Şükrü Özyıldız) yol arkadaşlığı yapıyor.

Yazarlığını ve yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu’nun üstlendiği Her Şey Aşktan filminin fantastik dokunuşları ve ünlü müzisyenler tarafından bestelenen müzikleri heyecanla bekleniyor!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler