Herkes merak içinde!

6.11.2017
Herkes merak içinde!
Çukur dizisindeki karakterlerde bulunan dövme merak uyandırdı.

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Perihan Savaş'ın rol aldığı Çukur yayınlanan iki bölümüyle dikkatleri üzerine çekti. Dizideki karakterlerin birçoğunda bulunan dövme ise merak uyandırdı.

Sezona iddialı bir başlangıç yapan Çukur dizisinin ilk iki bölümünde yer alan üçgen ve noktalardan oluşan dövmeler izleyiciyi meraklandırdı. Peki sosyal medyada çok konuşulan bu dövmelerin sırrı ne?

Dövmeler mahallede yaşayan birçok kişide bulunuyor ve Çukur’dan olanların birbirlerini tanımasalar da birbirlerini bilmelerini sağlıyor.

Geçtiğimiz haftanın finalinde Çukur'un sahipleri olarak bilinen Koçavalı Ailesi'nin baş düşmanı Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil'in de sırtında aynı bu dövmenin olması kafalarda soru işareti bıraktı.

Dizinin Muhittin'i Nebil Sayın Çukur sakinlerine bu dövmeleri yapan karaktere hayat veriyor. Sayın dövme hakkında şu açıklamayı yaptı: 'Çukur’un ilk bölümünde duvarlarda görülen, üçgen ve noktalardan oluşan sembol şimdiden dizinin başrollerinden biri haline geldi. ‘Çukur’dan olanların birbirlerini tanımasalar da birbirlerini bilmelerini sağlayan Berber Muhittin’in yaptığı bu dövme pek çok gizemi aydınlattığı gibi akıllarda yeni soru işaretleri bırakacak. Sürprizler, seyircileri şaşırtacak!

‘Çukur’un simgesi olduğu anlaşılan dövmeyi Vartolu Sadettin'in sırtında görenler Varto'lu ile Koçavalı Ailesi arasında bir bağ olabileceği ihtimali olarak yorumlandı.

Dövme ile ilgili detaylar ilerleyen bölümlerde netleşecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler