Herkes onu konuşuyor

9.6.2017
Herkes onu konuşuyor
Charlize Theron Atomic Blonde ile bu yaza damga vuracak.

Charlize Theron, yönetmenliğini David Leitch’in (Deadpool 2, John Wick) üstendiği Atomic Blonde filminde başrolunü James McAvoy (X-Men, Split) ile paylaşıyor. Aksiyon dozu yüksek film şimdiden dövüş sahneleri ile izleyenleri mest etmiş durumda.

Filmin yönetmenliğini ise son dönem aksiyon filmlerinde adını duymaya alışkın olduğumuz John Wick’nin yönetmeni ve Deadpool 2 filmlerinin yönetmenliğini yapacak olan David Leich üstleniyor. Eski bir dövüş kareografi olan Leitch ile 3 ay boyunca günde 4-5 saat antrenman yapan Theron kısa sürede birden fazla saldırgan ile mücadele etmeyi ve karma dövüş sanatlarının en zor hareketlerini bile yapabilir hale geldi. Theron yoğun çalışma programı için “Dürüst olmalıyım. Her gün inanılmaz ağrım oldu. İki dişim kırıldı ve Budapeşte’ye gitmeden önce büyük bir diş operasyonu geçirdim.”

Filmin aynı zamanda yapımcısı da olan Charlize Theron 5 yıl önce Antony Johnston ve Sam Hart’ın filmin uyarlandığı “The Coldest City” isimli çizgi romanının haklarını ortağıyla birlikte satın aldı. “Onun gibi bir karakter daha önce görmedim. Asla kimseye ödün vermiyor.  Onu oldukça güçlü ve öfkeli yaptık. Ve de utanmaz…” Atomic Blonde ile yıldızın oyunculuğunun yanı sıra fiziksel yeteneğini sergilediği bir film olması sevenlerini daha da mutlu ediyor. Filmdeki kadın ajan karakter dövüş tekniği ile John Wick, 1989’da Berlin’de görev alan yenilmez ajan olması ile de James Bond serileri kadar iddalı bulunuyor.

Atomic Blonde, MI6’in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton (Charlize Theron) , soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Berlin’deki iş ortağı David Percival (James McAvoy) ile tehlikeli casusluk oyununda ona eşlik eder.

Atomic Blonde Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle 28 Temmuz’da Sinemalarda.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler