Hobbs ve Shaw ailesi bir arada!

19.06.2019
Hobbs ve Shaw ailesi bir arada!
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'dan aile boyu Türkçe poster paylaşıldı.

Tüm dünyada 5 milyar doların üstünde hasılat elde eden Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'dan tüm karakterleri bir araya getiren yeni bir poster yayınlandı.

Posterde serinin diğer filmlerinde olduğu gibi bu filmde de başrolü paylaşan sevilen karakterler Dwayne Johnson ve Jason Statham ile Vanessa Kirby, Idris Elba, Eddie Marsan ve Meksikalı aktris Eiza González gibi isimler yer alıyor.

Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan iri kıyım kanun adamı Hobbs (Dwayne Johnson) ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan ve kanunları hiçe sayan serseri Shaw (Jason Statham) , 2015 yılındaki Hızlı ve Öfkeli 7’deki ilk karşılaşmalarından beri sürekli bir çekişme içindedirler. Ama siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton (Idris Elba) insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek kötü bir biyolojik tehdidyle karşı kaşıya kalınca iki azılı düşmanın karşılarındaki ortak düşmanlarını alt etmek için birlikte çalışmaları gerekecektir.

Yönetmenliğini David Leitch ve senaristliğini ise Chris Morgan'ın üstlendiği film 2 Ağustos'ta Türk izleyicilerin karşısında olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler