Hoşgeldin Dumbo!

11.03.2019
Hoşgeldin Dumbo!
Sevimli fil dostumuzun maceralarını anlatan Dumbo'dan yeni klip geldi.

Walt Disney tarafından 1941 yılı yapımı animasyon klasiği Dumbo 78 yıl sonra tekrar beyaz perdede. Sevimli uçan fil dostumuzun maceralarını anlatan Dumbo'dan yeni klip yayınlandı.

“Alis Harikalar Diyarında”, “Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi”, “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” ve “Ölü Gelin” gibi unutulmaz filmlerle tanınan iki Oscar adayı başarılı yönetmen Tim Burton’ın yönetmenliğini üstlendiği fantastik aile filmi “Dumbo”nun yeni beyaz perde uyarlamasının oyuncu kadrosunda Altın Küre ödüllü Colin Farrell, 2014 yapımı “Birdman veya Cahilliğin Umulmayan Erdemi” ile Oscar’a aday gösterilen Michael Keaton, Altın Küre adaylığı bulunan Eva Green, Danny DeVito, Nico Parker ve Finley Hobbins gibi önemli isimler yer alıyor.

Sirk sahibi Max Medici (Danny DeVito) , eski yıldızı Holt Farrier ve onun çocukları Milly ve Joe'ya sıradışı bir görev verir. Ailenin görevi, sirkin yeni üyesinin bakımını üstlenmektir. Bu yeni üye, koca kulakları sebebiyle seyircileri güldüren, yavru bir bebek fildir. Ancak Dumbo'nun uçabileceğini keşfettiklerinde, tek ayağı çukurda olan sirk inanılmaz bir geri dönüş yapar ve ikna edici girişimci V.A. Vandevere'in dikkatini çeker. Vandevere, sevimli fili, yeni ve büyük eğlence parkı Dreamland için kiralar. Ancak Dreamland, yüzeyde göründüğü kadar parlak ve görkemli değildir. Dumbo, çekici ve muhteşem bir akrobat olan Colette Marchant ile birlikte yeni zirvelere doğru yükselir. Bu süreçte Holt da, Dreamland'in karanlık sırlarını keşfedecektir.

“Dumbo” 5 Nisan 2019'da Türk sinemaseverlere merhaba diyecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler