Hülya Koçyiğit taburcu oldu

5.6.2017
Hülya Koçyiğit taburcu oldu
ABD'nin New York kentinde ameliyat edilen Hülya Koçyiğit taburcu edildi.

Geçtiğimiz hafta akciğerindeki kanserli bölge için ABD'nin New York kentinde ameliyat edilen usta sanatçı Hülya Koçyiğit taburcu edildi.

Kanserli bölge için ameliyat edilen Hülya Koçyiğit, bu operasyon sonrası iki gün yoğum bakımda kalmıştı. Koçyiğit, ameliyat sonrası en önemli gücünün kendisini seven, kendisi için dua eden milyonlar olduğunu belirterek, bir an evvel iyileşip Türkiye'ye dönmek istediğini söylemişti.

'Hepinize minnettarım'

Önceki gün taburcu olan 69 yaşındaki sanatçı duygularını şu sözlerle ifade etti: 'Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun. En sonunda taburcu olmanın mutluluğu içerisindeyim. Sevincime, üzüntüme ortak olan, beni bu zor zamanlarda yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler. Var olun. Bu süreçte ‘Ablam, annem, teyzem, anneannem, komşum, çocukluğum’ diye hitap ettiniz bana. Annenizle benim için dua ettiğinizi yazdınız, çocuğunuzla az evvel izlemiş olduğunuz filmimden bahsettiniz paylaşımlarınızda… Kınalı Yapıncak, Aliye Öğretmen, Mürvet Ebe… ve daha niceleri ile seslendiniz. Hepsinin ortak paydasında ‘ailemden birisin’ dediniz bana. Beni o kadar mutlu ettiniz ki... Bu süreci sayenizde güzel hatırlayacağım. Hep söylediğim gibi 'sevgi her şeyin ilacıdır.' Sevginizle bu gücü bana verdiğiniz için hepinize minnettarım. Buradan bu güç ile çıkıyorum, bilin istedim. İçten sevgilerimle.'


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler