İki Gün, Bir Gece Aralık'ta Sinemalarda!

21.11.2014
İki Gün, Bir Gece Aralık'ta Sinemalarda!
Marion Cotillard'ın dillere destan bir performans sergiliyor.

Gösterildiği tüm festivallerde izleyiciden tam not alan Jean-Pierre Dardenne ileLuc Dardenne kardeşlerin son filmi İki Gün, Bir Gece Aralık ayında ülkemizde vizyonda olacak. Cannes    Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan film, ülkemizde ilk defa Filmekimi kapsamında sinemaseverlerle buluşmuştu.

Sidney      Festivali'nde büyük ödüle layık görülen İki Gün, Bir Gece aynı zamanda filmin başrol oyuncusu Marion Cotillard'ın göz alıcı performansıyla gündeme gelmekte. Genelde tanınmamış oyuncularla çalışmayı tercih eden Jean-Pierre ve Luc Dardenne kardeşlerin başrol için Cotillard'ı tercih etmeleri çok konuşulmuştu. Aralık ayında gerçekleşecek olan Avrupa      Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Senaryo ödülleri için yarışacak olan      için ödüllerden biri kesin gibi görünüyor.

Zorlu bir görevle karşı karşıya kalan Sandra, başta kocası olmak üzere tüm ailesinin desteğini arkasına alır. Birlikte çalıştığı çalışma arkadaşlarının yanına gidip onları ekstra maaş bonuslarının iptal olmasına ikna etmek zorunda olan Sandra, ancak bu şartla işine devam edebilecektir...

 
En Son Haberler


>> >> İki Gün, Bir Gece Aralık'ta Sinemalarda!

Haberler