'İkimizin Yerine'den bir rekor daha!

1.11.2016
'İkimizin Yerine'den bir rekor daha!
İkimizin Yerine, ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu.

Yapımını TAFF’ın üstlendiği, son on yılın en iyi açılışını yapan aşk filmi “İkimizin Yerine', hafta sonu 273.089 kişi tarafından izlenerek ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu.

Geçtiğimiz hafta 332.216 gişe rakamı ile son 10 yılın en iyi açılış yapan aşk filmi olan İkimizin Yerine, başarısını ikinci haftada da devam ettirdi. 

İlk haftasını 569.013 gişe rakamı ile tamamlayan İkimizin Yerine, geçtiğimiz hafta sonu 273.089 tarafından izlenerek;ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film olmayı başardı.İkimizin Yerine filmi 10 günde 842 bin 102 kişi tarafından izledi.

Sevenleriyle bir arada

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz hafta sonu sevenleriyle bir araya geldi.. Antalya Özdilek Cinetime Sinemasında gerçekleşen özel gösterim öncesi Sarıkaya, heyecanını sevenleriyle paylaştı. 'Başrolünde yer aldığım ilk film olduğu için o anlamda çekimler daha heyecanlı geçti. Sinema çok değerli, keşke hep böyle değerli işler yapabilsek.' diyen Sarıkaya,' Senaryo bizi çok çok etkilemişti, hayattan gerçek bir kesit gibi olması ve bu kadar gerçekçilikle anlatılabilmesi beni en çok etkileyen şeylerden oldu. Bu küçük tatlı bir kasaba hikayesi, bir genç kızın büyüme hikayesi, Çiçek de cesur bir kız'. yorumunda bulundu. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler