İlişki Durumu: Karışık zirvede

13.7.2015
İlişki Durumu: Karışık zirvede
İlişki Durumu: Karışık zirvede İlişki Durumu: Karışık 2. bölümü ile herkesi ekran başına kitledi.

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuran projelerden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. İkinci bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu: Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde;Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 4.16 izlenme oranı (rating) , 15.88 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 3.03 izlenme oranı (rating) , 13.47 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.  


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler