Irishman'den beklenen fragman geldi!

5.08.2019
Irishman'den beklenen fragman geldi!
Bol yıldızlı Irishman'in merakla beklenen fragmanı nihayet yayınlandı.

Başrollerinde Al Pacino ve Robert de Niro gibi efsane aktörlerin yer aldığı Irishman'den uzun zamandır beklenen fragman nihayet geldi.

Martin Scorsese'nin uzun süredir hayata geçirmek istediği ve 140 milyon dolar bütçeyle çektiği The Irishman'den gelişmeler gelmeye devam ediyor. Hafta içerisinde, Eylül ayında düzenlenecek olan New York Film Festivali'nde prömiyeri gerçekleşeceği açıklanan filmden nihayet ilk fragman da yayınlandı.

Charles Brandt'in 2003 yılında yayımlanan 'I Heard You Paint Houses' isimli kitabından beyaz perdeye uyarlanan film ABD tarihinin en ünlü sendika liderlerinden Jimmy Hoffa ve II. Dünya Savaşı sonrası mafyanın kendisine işaret ettiği figürlere suikast düzenleyen kiralık katil Frank Sheeran'ın etrafında gelişen, on yıllara uzanan bir suç hikâyesini anlatıyor.

Robert De Niro ve Al Pacino'nun 2016 yılının son aylarında bolca konuşulup kullanılmaya başlanan CGI teknolojisi ile gençleştirildiği The Irishman'de Hoffa'ya Al Pacino, Sheeran'a ise Robert De Niro gibi iki usta isim hayat verirken Pacino ve De Niro'nun yanı sıra Joe Pesci, Anna Paquin, Harvey Keitel, Bobby Cannavale, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jack Huston, Kathrine Narducci, Jesse Plemons, Domenick Lombardozzi gibi isimlerin yer alıyor. 

De Niro hayranlarının yakînen bileceği üzere De Niro daha önce Pacino ve Pesci ile birçok farklı projede ayrı ayrı defalarca yer almasına rağmen, sinemaseverler ilk kez 'The Irishman' filminde 'üç sanatçıyı bir arada' izleme heyecanını tadacaklar.

27 Eylül 2019'da New York Film Festivali'nde dünya prömiyerini gerçekleştireceği The Irishman'in vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler