İzel rolü için bakın ne yaptı?

4.4.2017
İzel rolü için bakın ne yaptı?
İzel'i görenler tanıyamıyor.

Şarkıcı İzel, oyunculuk için kamera karşısına geçti. 'İyi ki Doğdun Abla' isimli filmdeki rolü için kilo alan şarkıcıyı hayranları tanımakta güçlük çekti.

İzmir'de çekimleri devam eden 'İyi ki Doğdun Abla' isimli filmde rol alan ünlü şarkıcı İzel Çeliköz, 'Son zamanlarda benim kilomdan bahsediliyor. Bunun nedeni sevgili yönetmenim. Film için kilo almamı istedi. Ben de film için kilo aldım' dedi. Ünlü şarkıcıyı hayranları tanıyamadı.

İzel ilk bir filmde rol alıyor

Yapımcılığını, senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Öğden'in üstlendiği, Esin Civangil, İzel Çeliköz, Metin Keçeci, Dilara Büyükbayraktar, Enis Boztepe, Ayhan Işık, Ata Ekşioğlu gibi isimlerin yer aldığı 'İyi ki Doğdun Abla' adlı filmin çekimleri İzmir'in Dikili ilçesinde devam ediyor. Filmin yapımcılığını ve senaristliğini de üstlenen genç yönetmen, filmde oyuncu olarak da yer alırken, ünlü şarkıcı İzel Çeliköz'de ilk defa bir filmde rol alarak oyunculuk hayatına adım attı. BKM oyuncularından ünlü komedyen Metin Keçeci de, ilk defa bir drama filminde oynadı. Filmin kostümlerini ise Türkiye'nin ünlü modacısı Sıddık Süren hazırlıyor.

İlk defa bir sinema filminde oynayacak olan sevilen sanatçı İzel Çeliköz ise 'İzmir'in çok güzel bir ilçesi olan Dikili'deyiz. 'Ben hep şarkı söylerim, başka bir şey yapmam' derdim ama büyük konuşmamak gerekiyormuş. Beş yıl önce Onur Öğden ile bir klip yapacaktık. Klip çekemedik ama şimdi onun filminde oynuyorum. Benim için bir ilk bu çok heyecanlıyım. İlk defa sahneye çıktığımda, nasılsam bu da benim için öyle bir şey. Aslında heyecanımı biraz kaybettiğim bir dönemde Onur, 'Hızır gibi' yetişti. Tekrar o heyecanımı yaşıyorum. Bu arada albümüme de ara verdim. Yarısı yapıldı, yarısı filmin bitmesini bekliyor' diye konuştu.

Neden kilo aldı?

Son zamanlarda fazla kilo almasının gündeme geldiğini ifade eden İzel Çeliköz, bunun nedenini de açıkladı. İzel, 'Bu arada ben bir açıklama yapmak istiyorum. Son zamanlarda benim kilomdan bahsediliyor. 'İzel neden kilo aldı, İzel'i tanıyamıyoruz' diye. Bunun nedeni sevgili yönetmenim. Film için kilo almamı istedi. Ben de film için kilo aldım' şeklinde konuştu.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler