James Bond'da bir devrim!

28.2.2019
James Bond'da bir devrim!
Gelecekteki James Bond karakterine bir kadın oyuncu hayat verebilir.

91. Oscar ödül töreni sonrasında fısıltı gazetesi harekete geçti. Söylentilere göre gelecekteki James Bond karakterine bir kadın oyuncu hayat verebilir. İlk kez 1962 yılında Sean Connery'nin canlandırdığı James Bond karakterini bugüne kadar 26 filmde 6 erkek oyuncu canlandırdı. Son dedikodulara göre, 2006 yılından bu yana James Bond'u oynayan Daniel Craig'in bu rolünden emekli olacağı ve yeni James Bond'a ise ilk kez bir kadın oyuncunun hayat verecek. Bu rol içinse akla gelen ilk isim Sarayın Gözdesi filmiyle En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar Ödülü kazanan Olivia Colman.

Oyuncuyla herhangi bir görüşme yapılıp yapılmayacağı bilinmese de Olivia Colman şimdiden role uygun görülmeye başlandı.

Yeni James Bond konusunda henüz doğrulanan bir bilgi bulunmamakla birlikte Bond 25 filmi ile ilgili hazırlıkların sürüyor. Son olarak filmin tamamlanan senaryosu beğenilmediğinden Neil Purvis ve Robert Wade'in kaleme aldığı senaryoyu yeniden yazması için Scott Z. Burns'ün ekibe alındığı gelen bilgiler arasında. Scott Z. Burns'e dört haftalık bir çalışma için yüklü bir ödeme yapıldığı belirtiliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig'in yanı sıra Mavi En Sıcak Renktir, Aşkın Algoritması, Büyük Budapeşte Oteli, The Lobster, Alt Tarafı Dünyanın Sonu gibi filmlerin başarılı oyuncusu Lea Seydoux; Harry Potter serisinde Voldemort olarak izlediğimiz, The Constant Gardner, Schindler's List, Büyük Umutlar, Coriolanus gibi filmlerin yıldız oyuncusu olan ve Büyük Budapeşte Oteli'nde Lea Seydoux'a eşlik eden Ralph Fiennes; Moonlight, 28 Days Later, Gizli Güzellik, Rampage: Büyük Yıkım gibi filmlerden tanıdığımız Naomi Harris; Bulut Atlası, Parfume: The Story of A Murderer, The Lobster, Mary Poppins: Sihirli Dadı, Ayı Paddington, London Spy, Danimarkalı Kız gibi yapımların beğenilerek izlenilen oyuncusu Ben Whishaw; The Imitation Game, Penny Dreadful gibi yapımlarda izleme imkanı bulduğumuz Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez yer alıyor.

Bond 25'in tahmini olarak 8 Nisan 2020'de vizyonda olması bekleniyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler