James Bond'dan Türkçe poster!

17.10.2019
James Bond'dan Türkçe poster!
25. Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok'tan Türkçe poster paylaşıldı.

Cary Joji Fukunaga'nın yönetmen koltuğuna oturduğu ve usta oyuncu Daniel Craig'in son kez James Bond'a hayat vereceği 25. Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok'tan yeni bir Türkçe poster paylaşıldı.

Filmde Daniel Craig'le birlikte kadroya tekrar dönen serinin önceki filmlerinden de aşina olduğumuz Q rolünde Ben Whishaw ve M rolünde Ralph Fiennes, Madeleine Swann rolünde Lea Seydoux, Moneypenny rolünde Naomi Harris, Blofeld rolünde usta oyuncu Christoph Waltz ve Quantum of Solace'da Felix Leiter rolüyle hatırlanan Jeffrey Wright da bu filmle ilk kez bir James Bond filminde yer alacak. Ayrıca kötü karakter rolünde Oscar ödüllü sevilen oyuncu Rami Malek de filme bir terörist olarak dahil oluyor.

Ölmek İçin Zaman Yok / No Time to Die'ın kadrosunda ayrıca; Lashana Lynch, David Dencik, güzel oyuncu Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez gibi oyuncular yer alıyor.

Filmin konusuna kısaca göz atacak olursak;

Efsanevi İngiliz ajanı James Bond artık aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika'da sakin bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Ancak CIA'deki eski arkadaşı Felix Leiter yardım istemek için geldiğinde bu kişisel cenneti kısa ömürlü olur. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarmayı içeren görev, ilk başta beklenenden çok daha tehlkeli bir planı ortaya çıkarır. Bu görev Bond'u, tehlikeli, yeni bir teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adamın izine götürecektir... 

Ölmek İçin Zaman Yok 3 Nisan 2020 tarihinde vizyonda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler